هیوا

اعتقاد ما استفاده از مواد بهداشتی طبیعی است.

داستان ما

شش سال  پیش بود که فکر کردیم می‌شود و شد. بله داستان ما از شش سال پیش شروع می‌شود که لبخند رضایت مشتریان حضوری خود را دیدیم و فهمیدیم که می‌توانیم این لبخندها را بیشتر کنیم. برای همین هم یک اکانت خوب اینستاگرام درست کردیم. جایی که همه کسب و کار‌های نوپا از آن شروع می‌کنند. این اکانت با گذشته شش سال به بیش از ۲۰۰،۰۰۰ فالوور رسیده است. اما چه شد که سایت هیوا پا به میدان گذاشت. همیشه قدم اول سخت ترین قدم است ولی یک ویژگی مهم دارد و آن به همراه آوردن قدم‌‌های بعدی برای رسیدن به هدف است.  لبخند رضایت مشتری‌ها از آن دست پدیده‌هایی است که اعتیاد می‌آورد. در اینستاگرام  هر روز یک لبخند بیشتر را تجربه کردیم و این حال ما را خیلی بهتر از قبل کرد. این حال خوب موجبات انگیزه بیشتر ما برای بیشتر کردن این لبخند‌ها هم شد. راستش را بخواهید توسعه هیوا دو هدف عمده داشت یکی بالا بردن سطح رضایت همراهان هیوا و دیگری فراهم کردن بستری برای بالا بردن ظرفیت خدمت رسانی به همراهانی بیشتر. وجود یک وبسایت سبب می‌شود با کمترین خطای ممکن به تعداد بیشتری از همراهان هیوا پاسخگو  باشیم. رضایت که لبخند شما نشانه اصلی آن است، به عوامل بسیاری بستگی دارد اما اصلی‌ترین آنها کیفیت محصولات و کیفیت خدمات است که دریافت می‌کنید. چندان سخت نیست فهمیدن این موضوع، وقتی محصولی که از هیوا تهیه می‌کنید جنس اصل و بسیار باکیفیت است و یا برای مشکل پوستی خود به مشاوران هیوا اعتماد می‌کنید و محصولی را به توصیه ‌ آنها خریداری می‌کنید؛ همه و همه اسباب رضایت و آن لبخند باشکوه را فراهم می‌آورد. وجود یک وبسایت کار‌آمد قدم بزرگی در این راه است.  وب سایت هیوا مدت‌هاست در راه خدمت رسانی به مردم فارسی زبان در کنار شماست اکنون این متن را می‌خوانید هیوا دوران رشد جدیدی را در پیش گرفته است و به دنبال ساختن لبخند‌هایی بیشتر است.  

تعداد کاربران سایت
+
تعداد برند های موجود
تعداد محصولات
هدف ما

ما در هیوا یک هدف اصلی دارم و آن رضایت و خوشحالی شما است. احتمالا داستان هیوا را خوانده‌اید که داستانی یک لبخند است. پیرامون این تجربه  است که ما همه تلاش خود را بر آن داشته‌ایم که رضایت مشتریان خود را به دست آوریم.  هدف هیوا تبدیل شدن به یکی از بهترین‌های صنعت خود است. هیوا سعی می‌کند در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی راه خود را ادامه دهد البته این به آن معنا نیست که هیوا همیشه در این حوزه باقی می‌ماند راه توسعه بازار راهی بی نهایت و بسیار گسترده است. اما یک موضوع  درباره آینده هیوا قطعی است و آن این است که اگر هیوا بخواهد در حوزه‌های دیگر مانند مد و فشن وارد شود یک الگو و یک دستور کار را برای خود سرلوحه قرار می‌دهد و آن چیزی نیست جز تأمین رضایت مشتریانش. در پاییز ۱۴۰۲ هیوا به فصلی جدید از پیگیری اهداف خود رسیده است. این اقدام با تغییر ظاهر و بهبود همه جانبه فرایند‌های جاری در هیوا همراه  بوده است. هیوا در راه بهبود فرایند‌ها و تغییرات وب سایت خود یکی موضوع را دریافته است. اگر مرحله‌‌ای را در این بخش کامل می‌کنیم، درمی‌یابیم که قدم‌های برنداشته و مراحل طی نکرده بسیاری را در پیش رو داریم و باید هر روز قوی‌تر و منسجم‌تر به آنها بپردازیم.  راه ایجاد لبخند رضایت بر صورت تک تک مشتریان، راهی است بی‌‌پایان. هر روز باید برای آن تلاش کرد و هر روز باید برای آن چیز جدیدی را آموخت.      

ضمانت اصالت کالا

هیوا با تضمین اصالت تمامی کالاهای موجود،تجربه ی یک خرید مطمئن را برای شما رقم خواهد زد.

پشتیبانی تلفنی و آنلاین

از شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷ در خدمت مشتری های عزیز هیوا هستیم.

ارسال سریع پستی

سفارش های انجام شده در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق پست ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش های شهر تهران از طریق پیک هم مهیا میباشد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.
تکمیل سفارش و پرداخت