مقایسه 2 ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای

23 بهمن‌ماه 1402

مقایسه 2 ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای

دو ترمیم کننده اون و لاروش پوزای، برای تسکین، ترمیم و بهبود آسیب‌های پوستی کاربرد دارند. این محصولات معمولاً شامل ترکیبات آرام‌بخش، ضد التهاب و مرطوب‌کننده هستند که به فرآیند ترمیم و بازسازی پوست کمک می‌کنند.

 ترمیم‌کننده‌های پوستی برای درمان و بهبود زخم‌ها، خراش‌ها، سوختگی‌ها، التهابات پوستی و جای بخیه پس از عمل جراحی کاربرد دارند. اگر شما هم برای ترمیم خراش‌ها و آسیب‌های کوچک و عمیق، التهاب و آبرسانی پوست، دوست دارید از ترمیم‌ کننده‌های خارجی استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید.

در این مقاله قصد داریم تا با مقایسه ترمیم کننده اون و لاروش پوزای، به شما کمک کنیم تا بتوانید برای نوع مشکل پوست‌تان انتخاب بهتری داشته باشید و تاثیر آن نیز روی پوست شما بیشتر باشد.

معرفی ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای

اگر عمل جراحی، لایه برداری عمیق و شیمیایی، اپیلاسیون و لیزر درمانی انجام می‌دهید؛ یا حتی اگر جای جوش، سوختگی و خراش عمیق، و خشکی بیش از حد روی پوست‌تان دارید؛ یا حتی  پوست‌تان در معرض تابش اشعه ماوراءبنفش و مادون‌قرمز نور خورشید قرار گرفته است و رژیم غذایی نامناسب دارید، حتما باید از ترمیم کننده استفاده کنید در این مقاله به صورت کاملا خلاصه دو ترمیم ‌کننده اون و کرم ترمیم کننده لاروش پوزای را با هم مقایسه می‌کنیم.

اگر پوست شما چنین مشکلاتی دارد و سریعا اقدام به ترمیم آن‌ها نکنید، متاسفانه ممکن است که جای این مشکلات پوستی، برای همیشه روی پوست شما باقی بماند و برطرف کردن آن زمان و هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

قبل از مقایسه این دو محصول، بهتر است معرفی کوتاهی از آن‌ها داشته باشیم.

ترمیم کننده اون

درباره‌ی ترمیم ‌کننده اون

کرم سیکالفیت اون که بیشتر به ترمیم ‌کننده اون آن را می‌شناسند ، ترمیم‌کننده فرانسوی قوی برای پوست های آسیب دیده است.

فواید کرم سیکالفیت اون شامل موارد زیر می‌شود:

 • ترمیم و بازسازی پوست
 • کاهش التهاب، قرمزی، خارش و سوزش پوست
 • جلوگیری از خشکی و اگزمای پوست
 • آبرسانی و رطوبت‌رسانی به پوست
 • محافظت از پوست در برابر آلودگی‌های محیطی، باکتری و میکروب‌ها در محل آسیب‌دیده

این نکته را درنظر بگیرید که کرم ترمیم کننده اون، برای انواع پوست چرب، خشک و مختلط قابل استفاده است. کرم ترمیم کننده سیکالفیت اون، فاقد چربی است و ترکیبات امن و سالمی دارد. فاقد عطر و اسانس است و همچنین جوش‌زا نیست.

کرم ترمیم کننده سیکالفیت، برای جای جوش در بزرگسالان و برای بهبود و ترمیم جای بخیه در کودکان و بزرگسالان کاربرد دارد. بهتر است بدانید که برای خانم‌های باردار نیز قابل استفاده است.

درباره‌ی ترمیم ‌کننده لاروش‌ پوزای

کرم سیکاپلاست لاروش پوزای، نیز یک برند فرانسوی است که قدرت تسکین‌دهندگی دارد و از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد و آلودگی‌ها محافظت می‌کند. کرم لاروش پوزای برای افراد با پوست حساس، انتخاب خیلی خوبی است.

فواید کرم لاروش‌ پوزای شامل موارد زیر می‌شود:

 • کاهش التهاب، قرمزی و اگزمای پوست
 • افزایش رطوبت پوست
 • بافت سبک و زود جذب
 • مناسب برای انواع پوست چرب، خشک و مختلط

ترکیبات و فرمولاسیون این محصول ایمن و سالم است و علاوه بر بزرگسالان، برای کودکان نیز مناسب و کاربردی دارد. البته این حد بالای ایمنی برای ترمیم ‌کننده اون نیز کاملا وجود دارد.

ترمیم کننده لاروش

مقایسه ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای

برای مقایسه‌ی بهتر این دو ترمیم ‌کننده اون  و ترمیم کننده لاروش پوزای، برتری هر کدام را به صورت موردی در ادامه آورده‌ایم.

 1. ترمیم کننده اون، سرعت ترمیم بالاتری نسبت به لاروش پوزای دارد (تا 4 برابر بیشتر).
 2. لاروش‌، معمولاً به عنوان یک لوسیون مرطوب‌کننده و آرام‌بخش عالی شناخته می‌شود؛ در حالی که اون معمولاً برای موارد خاص‌تر و شدیدتر توصیه می‌شود. ترمیم کننده اون برای بخیه بینی و جای بخیه ایجاد شده از هر عمل جراحی و زیبایی، کاربرد دارد؛ بعد از هر عمل جراحی یا زیبایی، برای بهبود سریع‌تر زخم‌ها و بخیه‌های آن، کرم avene طرفداران بیشتری دارد.
 3. ترمیم کننده لاروش‌، برای ترمیم پوست پس از آسیب‌های جزئی مثل خراش‌ها و یا زخم‌های کوچک کاربرد دارد، اما ترمیم کننده اون، برای زخم‌های بعد از جراحی، اگزما و مشکلات پوستی شدیدتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع می‌توانیم این طور بگوییم که کرم اون، قوی‌تر است و تاثیرات عمیق‌تری روی پوست می‌گذارد.

بهتر است این طور بگوییم که در صورتی که پوست شما به ترمیم خراش‌ها و آسیب‌های کوچک نیاز دارد، هر دو  کرم ترمیم ‌کننده اون و لاروش پوزای مناسب هستند؛ اما اگر آسیب‌های پوستی‌تان شدیدتر است و یا پوست حساس و خشک‌تری دارید، کرم ترمیم ‌کننده اون ، سیکالفیت پلاس، می‌تواند بهترین انتخاب یاشد.

ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای، چگونه پوست را ترمیم می‌کنند؟

هر کدام از این محصولات ترکیبات منحصربه‌فرد خود را دارند و همانطور که گفتیم برای مشکلات خاصی از پوست کاربرد دارند. دانستن فرآیند ترمیم توسط این دو کرم از برندهای فرانسوی، ممکن است برای شما هم جذاب باشد. در ادامه مطلب همراه ما باشید و این مراحل را بخوانید.

ترمیم ‌کننده اون

ترمیم کننده اون، چگونه پوست را ترمیم می‌کند؟

در این کرم برای تسکین و ترمیم پوست در مواقع آسیب دیدگی از ترکیبات مختلف استفاده شده است. تأثیرات این کرم برای ترمیم پوست شامل موارد زیر می‌شود:

تسکین التهاب و آرام‌بخشی: کرم ترمیم کننده اون دارای مواد ضد التهاب است که می‌تواند در کاهش التهابات بخش‌های مختلف پوست کمک‌کننده باشد.

ترمیم زخم‌ها و خراش‌ها: با توجه به ترکیبات موجود در کرم ترمیم کننده اون، از جمله آلانتوئین و مس، ترمیم خراش‌ها و زخم‌ها به خوبی انجام می‌شود.

حفظ رطوبت پوست: ترکیبات مرطوب‌کننده در این کرم ترمیم کننده اون به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کنند و این یکی از عوامل مهم در فرآیند ترمیم و بهبود پوست است.

تغذیه و ترمیم عمقی: کرم ترمیم کننده اون پوست را تغذیه و به ترمیم عمقی پوست کمک می‌کند.

ترمیم کننده سیکاپلاست لاروش پوزای چگونه پوست را ترمیم می‌کند؟

در کرم لاروش پوزای نیز مانند کرم ترمیم کننده اون، از ترکیبات  مفیدی استفاده شده است. اثربخشی این کرم برای ترمیم پوست شامل موارد زیر می‌شود:

ترمیم و بازسازی زخم‌ها و خراش‌ها: دارای ترکیباتی مانند پانتنول (Pro-Vitamin B5) است که به ترمیم و بازسازی سلول‌های پوست کمک می‌کند. این مواد می‌توانند فرآیند ترمیم زخم‌ها و خراش‌ها را تسریع کنند.

آرام‌بخشی و کاهش التهاب: مواد آرام‌بخش مانند پانتنول و مس در این کرم، به کاهش التهابات پوست کمک می‌کنند. این خاصیت آرام‌بخش می‌تواند در پوستهای حساس یا آسیب‌دیده اهمیت بیشتری داشته باشد.

حفظ رطوبت پوست: ترکیبات مرطوب‌کننده به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کنند. این مواد می‌توانند از خشکی زیاد پوست جلوگیری کنند و پوست را نرم و لطیف نگه دارند.

چگونه از اصل بودن کرم ترمیم‌کننده خارجی مطمئن شویم؟

در هر شغلی افراد سودجو همیشه به دنبال منافع خود و فریب دادن افراد هستند؛ خرید لوازم آرایشی و بهداشتی نیز از این قضیه مستثنی نیست و ممکن است محصول تقلبی را به جای اصل به شما بفروشند؛ در چنین شرایطی نه تنها ضرر مالی می‌کنید بلکه پوست شما نیز آسیب جدی می‌بینید و در برخی مجبور می‌شوید برای درمان آن زمان و هزینه‌ی زیادی را در کنار استرس و ترس زیاد صرف کنید.

بهترین و کم ریسک‌ترین کار برای اینکه بتوانید کرم ترمیم کننده اون اصل بخرید این است که، از فروشکاه‌های معتبر خرید خود را انجام دهید.

سخن آخر

در این محتوا درباره‌ی مقایسه ترمیم ‌کننده اون و لاروش‌ پوزای صحبت کردیم و معرفی کوتاهی درباره‌ی هر دو محصول داشتیم.

اگر بخواهیم به طور خلاصه به شما بگوییم که کدام ترمیم کننده را بخرید؟ جواب این است که برای مشکلات پوستی عمیق کرم ترمیم ‌کننده اون انتخاب بهتری است و برای رطوبت رسانی بیشتر و ترمیم مشکلات پوستی سطحی و خفیف، می‌توانید کرم ترمیم ‌کننده لاروش‌ را خریداری و استفاده کنید.

ترمیم ‌کننده اون و لاروش پوزاری ، تاثیرگذاری سریع و خوبی دارند و با چندین بار استفاده به نتیجه مطلوب‌تان می‌رسید؛ اما بهتر است دوره درمان که 2 ماه است را جدی بگیرید و به مدت دو ماه به روش درست از آن‌ها استفاده کنید.

منابع:womensconcepts

 

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است.

دیدگاه شما

محصولات جدید فروشگاه هیوا

سرم التیام بخش و ترمیم بریر اوردینری The Ordinary Soothing and Barrier Support Serum(جعبه معیوب)
سرم التیام بخش و ترمیم بریر اوردینری The Ordinary Soothing and Barrier Support Serum(جعبه معیوب)
900,000 تومان
29%
پک دوتایی کنسانتره دابل سرم و دور چشم کلارنس
پک دوتایی کنسانتره دابل سرم و دور چشم کلارنس
3,900,000 تومان
2,750,000 تومان
47%
پرایمر آبرسان و روشن کننده حاوی Even Better SPF30 کلینیک
پرایمر آبرسان و روشن کننده حاوی Even Better SPF30 کلینیک
1,820,000 تومان
950,000 تومان
25%
کرم ضد آفتاب چندکاره تخصصی ویبرانت گلامور vibrant glamour
کرم ضد آفتاب چندکاره تخصصی ویبرانت گلامور vibrant glamour
560,000 تومان
420,000 تومان
37%
ژل شستشو کلینانس اون Cleanance مناسب پوست چرب و مستعد آکنه
ژل شستشو کلینانس اون Cleanance مناسب پوست چرب و مستعد آکنه
1,320,000 تومان
825,000 تومان
کرم دورچشم ضدچروک ویبرانت گلامور
کرم دورچشم ضدچروک ویبرانت گلامور
384,000 تومان
ماسک صورت رتینول ویبرانت گلامور Vibrant Glamour
ماسک صورت رتینول ویبرانت گلامور Vibrant Glamour
435,000 تومان
فوم شستشو صورت سفیدکننده و ضدآکنه ضدجوش امینو اسید ویبرانت گلامور Vibrant Glamour
فوم شستشو صورت سفیدکننده و ضدآکنه ضدجوش امینو اسید ویبرانت گلامور Vibrant Glamour
390,000 تومان

بیشتر بخوانید