معرفی بهترین کرم پودر برای مجالس

11 آبان‌ماه 1399

معرفی بهترین کرم پودر برای مجالس

بهترین کرم پودر برای مجالس:‌ ما روزانه به دنبال این هستیم تا بهترین‌ها را مورد استفاده برای خود قرار دهیم، چرا که ما لایق بهترین‌ها هستیم. فرض کنید که قراراست به یک مجلس بسیار مهم بروید که باید از نظر ظاهر آراسته و مناسب باشید، چرا که داشتن ظاهری متناسب و مناسب بخصوصا آراستگی ظاهر صورت و چهره شما بسیار مهم بوده و همین امر باعث افزایش اعتماد به نفس شما می‌گردد.

برای داشتن ظاهری همیشه متناسب این را می‌‌طلبد. تا شما از لوازم آرایش عالی و باکیفیت استفاده نمایید، یکی از لوازم آرایشی که بسیار در این امر به شما کمک می‌کند تا چهره‌ای آراسته و عالی داشته باشید، استفاده از کرم پودر می‌باشد.

همان طور که گفته شد برای همیشه درخشیدن و عالی بودن در هر جا و مکانی باید از بهترین‌ها مورد استفاده خود قرار دهیم، در رابطه با این موضوع نکته‌ای را کهباید بسیار به آن توجه کنید این است که از چه کرم پودری استفاده کنید تا آراستگی و تناسب ظاهر را همراه با کیفیت و کارایی محصول همه را باهم یک جا داشته باشد، چرا که اگر از محصولی بی‌کیفیت و مناسب استفاده نکنید علاوه براینکه چهره‌ای آراسته و زیبا به شما نمی‌دهد بلکه ممکن است چهره‌ای نازیبا به شما بدهد و همچنین ممکن است باعث آسیب به پوست شما هم شود.

حال باید با داشتنکمی اطلاعات می‌توانیم بهترین کرم پودر را برای مجالس انتخاب نماییم و چهره‌ای آراسته و متناسب با پوست خود داشته باشیم.

بهترین کرم پودر برای مجالس

در این مقاله قصد داریم تا در این مقاله ۳ تا از بهترین کرم پودر برای مجالس به شما معرفی کنیم تا همیشه چهره‌ای آراستهداشته باشید و بدرخشید، با ما همراه باشید تا تمامی جنبه‌های این ۳ کرم پودر را مورد بررسی قرار دهیم این ۳ کرم پودر عبارت استاز: ۱: کرم پودر لاروش ۲: کرم پودر مک ۳: کرم پودر پرنسس لیدی

یکی از نکات بسیار مهمی که در انتخاب یک‌کرم پودر بسیار با کیفیت و عالی به آن دقت نمایید این است که کرم پودر مورد استفاده ضد ریزش باشد و‌ وقتی که برروی پوست ما قرار دارد به هیچ عنوان آرایش ما ریزش نداشته باشد، که خوشبختانه این موضوع در رابطه با کرم پودرهای نام برده شده صدق می‌کند و خاصیت ضد ریزش دارند.

 ۱. کرم پودر لاروش

اگر به دنبال کرم پودری هستید تا هم از آن به عنوان یک ابزار برای آرایش چهره صورت خود استفاده کنید و هم برای ترمیم بافت‌های آسیب دیده صورت خود مورد استفاده قرار دهید بهترین گزینه استفاده از کرم پودر لاروش می‌باشد، این کرم پودر به گونه‌ای طراحی شده است که پایه ارایشی مناسب برای تمامی انواع پوست بخصوص پوست‌های حساس و اتوپیک می‌باشد.

این کرم پودر به گونه‌ای است که تمامی عیوب و نواقص صورت شما را از جمله کک و‌ مک‌ها، لک‌ها، اکنه و غیره صورت را پوشانده و پوستی صاف و یکدست و عاری از هر جای جوش، لک ‌و غیره می‌دهد و منافذ پوست شما را نمی‌بندد تا دوباره دچار لکه، اکنه و غیر شود.

کرم پودر لاروش یک کرم ترمیم کننده هم می‌باشد که باداشتن مواد مغذی در ترکیبات ساخت خود باعث جبران و ترمیم آسیب‌های پوستی شما می‌گردد که این نتیجه را به پس از مدتی استفاده از کرم پودر لاروش برروی پوست صورت خود مشاهده خواهید کرد، همچنین این کرم پودر لاروش یک کرم پودر تست شده است تا شما با خیال راحت بتوانید از این کرم پودر برروی پوست‌های حساس هم استفاده کنید.

این کرم پودر دارای بافتی سبک بوده که به سرعت جذب پوست می‌شود و هیچ اثری از خود باقی نمی‌گذارد و شما با استفاده از این کرم پودر هیچ نوع سنگینی روی پوست خود احساس نخواهید کرد. این کرم پودر را تمامی افراد با هر سنی می‌‌توانند استفاده کنند. کرم پودر لاروش علاوه بر اینکه یک کرم پودر بسیار باکیفیت بوده دارای سی سی کرم، بی بی کرم، پنکک،  ضد آفتاب با spf 15 بوده و شما را بی‌نیاز از استفاده لوازم ارایشی دیگر می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های کرم پودر لاروش را می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • دارای ویتامینB
 • دارای خاصیت انتی‌اکسیدانی می‌باشد
 • دارای خاصیت صاف کنندگی و جوانسازی دارد
 • پوشاننده منافذ باز پوست
 • ضد جوش و ضد لک
 •  مناسب استفاده روزانه
 • ضد تعریق
 • بسیار باکیفیت با ماندگاری بالا
 • کنترل کننده چربی پوست
 • درخشان کننده پوست

توضیحات کوتاه درباره کرم پودر لاروش

 1. ساخت کشور فرانسه
 2. برند لاروش
 3. در نوع مایع
 4. در حجم ۲۵ میل
 5. ۲: بررسی ویژگی‌های کرم پودر مک

۲. کرم پودر مک

 اگر می‌خواهید آرایشی ثابت و بدون تمدید مجدد آن در طول روز داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم پودر مک‌ (MAC) است، چرا که این کرم پودر با قابلیت ماندگاری ۲۴ ساعته روی پوست بدون احساس سنگینی روی پوست تا ۲۴ ساعت بر روی پوست باقی‌می‌ماند. این کرم پودر با دارا بودن ضد آفتاب در ترکیبات خود و spf 15 مانع از ایجاد آسیب اشعه‌های مضر خورشید برروی پوست می‌گردد و همچنین پوشش و بافتی طبیعی به چهره و صورت شما می‌دهد.

 کرم پودر مک با داشتن ویژگی پوشانندگی و کاور دهی بالا ( فول کاور ) باعث می‌شود تا تمامی عیوب و نواقص پوست شما از جمله کک و مک، لکه، جای جوش، خط لبخند و غیره به راحتی پنهان و مخفی شود تا شما ارایشی یکدست و صاف را تجربه کنید. این کرم پودر با داشتن فرمولاسیون خاص در ساخت خود مانع از ایجاد ماسیدگی و کیکی شدن آن برروی پوست می‌شود تا شما بتوانید حتی در روزهای بسیار گرم تابستان هم از این کرم پودر استفاده کنید چون این محصول ویژگی‌ضد تعریق هم دارد و باعث دوام و پایداری آرایش می‌گردد.

این کرم پودر فاقد چربی و روغن می‌باشد تا مانع از ایجاد جوش و لکه برروی پوست شما شود تا پوستی مات، مخملی و خیره کننده به چهره شما ببخشد. کرم پودر مک تا ۸ ساعت پوست صورت شمارا مرطوب نگه‌می‌دارد تا مانع از ایجاد هر گونه جوش و اکنه برروی پوستتان شود.

از دیگر ویژگی‌های کرم پودر مک می‌توان این موارد را نام برد:

 • پوشش دهی و فوندانشن بالا
 • بسیار باکیفیت
 • بازسازی کننده بافت‌های آسیب دیده پوست
 • مناسب استفاده روزانه با آرایش حرفه‌ای
 • ضد تعریق و مناسب تمامی پوست‌ها حتی پوست‌های حساس

توضیحات کوتاه درباره کرم‌پودر مک

 1. برند مک
 2. ساخت کشور کانادا
 3. در نوع مایع
 4. در حجم ۳۵ میل

۳. کرم پودر پرنسس لیدی

 کرم پودر با داشتن ویژگی ماندگاری ۲۴ ساعته برروی صورت در بین بانوان بسیار پرطرفدار بوده و همین امرهم باعث با کیفیت بودن این محصول شده است، به‌طوریکه تمامی صورت را باکاوردهی بسیار بالای خود پوشش می‌دهد و همین امر هم باعث شده است تا خاصیت ضد ریزش آرایش به این محصول بدهد.

 کرم پودر پرنسس لیدی باداشتن ضد آفتاب با spf 15 در ترکیبات خود شما را از زدن جداگانه ضد آفتاب در آرایش خود بی‌نیاز خواهد کرد. این کرم پودر دارای بافتی سبک بوده و همین امر باعث شده است تا شما با استفاده از این محصول داشتن یک پوست صاف و یکدست را تجربه کنید. کرم پودر پرنسس لیدی با دارا بودن گلیسرین در ترکیبات خود باعث نگه‌داری رطوبت پوست و تغذیه پوست می‌شود همچنین این محصول حاوی ویتامین‌های A و E می‌باشند که جنبه ترمیمی و مراقبتی به این کرم پودر داده است.

این کرم پودر بسیار باکیفیت بوده و با داشتن ویژگی‌های مخصوص به خود مناسب تمامی پوست‌ها ( خشک، نرمال، چرب، حساس و مختلط ) و هیچ گونه حساسیتی برای پوست ایجاد نمی‌کند. از این کرم پودر می‌توان به عنوان کرم گریم هم استفاده کرد و بسیار گزینه مناسبی برای کسانی است که در طول روز فعالیت زیادی دارند و روی صحنه کار می‌کنند و نور مستقیم پروژکتور برروی صورت آنها قرار دارد.

 از کرم پودر می‌توانید هم در فصول سرد استفاده کنید و هم در فصول گرم چرا که مناسب استفاده در تمامی آب و هوا می‌باشد. این محصول کیفیتی بی‌نظیر دارد و به شما یک پوستی مخملی، مات به همراه یک جلوه طبیعی به چهره و صورت شما می‌دهد. این کرم پودر بافت سبکی دارد که همین امر باعث می‌شود تا به صورت کامل برروی پوست شما کاور شود و هیچ احساس سنگینی با استفاده از این کرم برروی پوست خود نداشته باشید.

برخی دیگر از ویژگی های این محصول

 1.  مناسب تمامی افراد در هر سن و سالی
 2.  ساخته شده و قابل استفاده با تمامی رنگ‌های پوست
 3. برند پرنسس لیدی
 4. ساخت کشور فرانسه
 5. در نوع مایع

برای آشنایی با کرم پودر با پوشانندگی بالا می توانبد به مقاله مرتبط تحت عنوان معرفی ۵ کرم پودر با پوشانندگی و کاور بالا مراجعه نمائید.

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است.

دیدگاه شما

محصولات جدید فروشگاه هیوا

55%
سرم تخصصی نیکوتینامید روشن کننده قوی بیواکوا
سرم تخصصی نیکوتینامید روشن کننده قوی بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی هیالورونیک اسید بیواکوا
سرم تخصصی هیالورونیک اسید بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ضدجوش زردچوبه بیواکوا
سرم تخصصی ضدجوش زردچوبه بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ترمیم کننده حلزون بیواکوا
سرم تخصصی ترمیم کننده حلزون بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
خط چشم رنگی ماژیکی پاستیلی
خط چشم رنگی ماژیکی پاستیلی
139,000 تومان
+
ماسک صورت KDK مدل درخت خون اژدها
ماسک صورت KDK مدل درخت خون اژدها
8,000 تومان
55%
سرم تخصصی ضدچروک و جوانساز رتینول بیواکوا
سرم تخصصی ضدچروک و جوانساز رتینول بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ویتامین سی بیواکوا
سرم تخصصی ویتامین سی بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان

بیشتر بخوانید