ادکلن ویکتوریا سکرت و تاریخچه جالب آن

13 اسفند‌ماه 1402

ادکلن ویکتوریا سکرت و تاریخچه جالب آن

ویکتوریا سکرت “Victoria’s Secret” یک خانه مد آمریکایی است که در سال 1977 توسط روی “ریموند” در سانفرانسیسکو تأسیس شد. برند ویکتوریا سکرت که به خاطر لباس های زیر زنانه لوکس، اکسسوری و محصولات آرایشی و بهداشتی شناخته شده است، به یک برند جهانی با حضور بین المللی قوی تبدیل شده است. ادکلن ویکتوریا سکرت که میلیون‌ها مشتری را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است ریشه در نقاط مختلف جهان پیدا می‌کند. کاوش در منشا عطر ویکتوریا سکرت می‌تواند بینش‌های شگفت‌انگیزی در مورد جذابیت بین‌المللی این برند و عناصر منحصربه‌فردی که به رایحه‌های نمادین آن کمک می‌کنند، ارائه دهد.

در این مقاله به شرح تاریخچه برند ویکتوریا سکرت می‌پردازیم.

تاریخچه‌ای از موفقیت و تحول ویکتوریا سکرت  Victoria’s Secret

ادکلن ویکتوریا سکرت یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندهای عطر در جهان شناخته شده است. این برند در ابتدا به تولید عطر زنانه می‌پرداخت اما امروزه لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر مردانه، لباس زیر و لباس خواب از جمله تولیدات این برند محبوب است. ویکتوریا سیکرت که در اصل با هدف تبدیل خرید لباس زیر به تجربه ای راحت برای مردان طراحی شده بود، به یک امپراتوری لباس زیر زنانه با بیش از 1000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده و کشورهای منتخب در سراسر جهان تبدیل شده است.

در دهه 1990 شاهد گسترش بیشتر شرکت در سراسر مراکز خرید همراه با معرفی و توسعه خط تولید عطر و لوازم آرایشی بودیم. از سال 1995 تا 2018، فشن شو ویکتوریا سکرت بخش عمده ای از تصویر این برند بود که شامل یک نمایش از مدل هایی با مجموعه لباس‌های زیر زنانه، نور، موسیقی و ترکیب عناصر فانتزی مانند بال‌های فرشته بود که توسط این شرکت به عنوان فرشتگان فانتزی تبلیغ می شد. این نمایش با افراد مشهوری مثل کلودیا شیفر، هلنا کریستنسن، تایرا بنکس، هایدی کلوم و لتیتیا کاستا اجرا می‌شد.

اولین ادکلن ویکتوریا سکرت، با نام ویکتوریا، در سال 1989 عرضه شد. این عطر با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شد و باعث شد تا ویکتوریا سکرت به یک برند جهانی تبدیل شود. خط بسیار موفق Dream Angels در سال 2000 راه اندازی شد و به طور منظم با نسخه های محدود به روز می شد. ویکتوریا سکرت، طراح و تولیدکننده لباس زیر زنانه و لوازم آرایشی، دارای مجموعه‌ای از 660 عطر است. اولین نسخه این مجموعه در سال 1991 منتشر شد و جدیدترین آن در سال 2023.

این عطرها توسط گروهی از عطرسازان مشهور از جمله نیلسن، یان وسنیر، اورلین گیچارد، آنتوان مزوندیو، ناتالی بنارو، کارلوس وینالز، فرانک وولکل، مارک کنیتوفسکی، ایو کاسار، لیندا سونگ، کلمنت گاوری، الکساندرا کارلین، فرانک وولکل، مریپیر ژولین، ژان کلود دِمیت ویل، نیکول مانچینی، اولیویه کرسپ و سباستین کرسپ طراحی شده‌اند.

ادکلن ویکتوریا سکرت

راه اندازی خط تولید پینک

در سال ۲۰۰۲، ویکتوریا سکرت خط تولید جدیدی به نام پینک را معرفی کرد. این خط تولید محصولاتی همچون لباس زیر، لباس خواب، لباس راحتی، محصولات زیبایی و اکسسوری را با هدف جذب مشتریان جوان‌تر تولید می‌کرد. در سال ۲۰۰۲، پینک لباس شنا را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد.

ویکتوریا سکرت چه زمانی ساخته شد؟

ویکتوریا سکرت “Victoria’s Secret”، برند لباس زیر زنانه، در سال 1989، دوازده سال پس از تاسیس شرکت، اولین ادکلن ویکتوریا سکرت را با نام “ویکتوریا” معرفی کرد. این عطر با لباس زیر زنانه جدیدی با همین نام عرضه شد تا تجربه حسی و هماهنگ را برای مشتریان فراهم کند. عرضه‌های بعدی عطر همچنان جذابیت و پیچیدگی امضای Victoria Secret را تجسم می‌بخشد و طیف گسترده‌ای از رایحه‌های جذاب را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

با گذشت زمان،این برند خط تولید ادکلن ویکتوریا سکرت را گسترش داد و مجموعه‌های مختلفی را در بر گرفت که هر کدام تم و مشخصات بوی منحصر به فرد خود را دارند. این مجموعه‌ها برای حالات و مناسبت‌های مختلف، گزینه‌هایی را در اختیار مشتریان قرار می‌دادند تا از بین آن‌ها انتخاب کنند. این برند همچنین با افراد مشهور برای تولید عطرهای محدود همکاری کرد و به طیف متنوعی از رایحه آنها افزود.

ادکلن ویکتوریا سکرت زنانه

تکامل عطرها و رایحه ادکلن ویکتوریا سکرت

ویکتوریا سکرت یک برند مشهور است که در طی چندین سال به تولید عطر پرداخته است. این برند طیف گسترده‌ای از رایحه‌ها را دارد که در طول زمان تکامل یافته و منعکس کننده ترجیحات مصرف کنندگان است. برند ویکتوریا سکرت “Victoria’s Secret” با عطرهای نمادین خود شروع به کار کرد که به دلیل رایحه منحصربه‌فرد و فریبنده خود محبوب شدند. آنها با موفقیت وارد صنعت عطر و مراقبت از بدن شده‌اند و نیازهای حسی مشتریان وفادار خود را برآورده می کنند. ویکتوریا سیکرت با حمایت مستمر از زنان و فردیت آن‌ها، نحوه درک و لذت بردن ما از هنر مراقبت از خود و سبک شخصی را متحول کرده است.

ویکتوریا سکرت چه زمانی محبوب شد؟

ویکتوریا سیکرت برندی است که در اوایل دهه 1990 وارد صحنه شد و به سرعت در بین زنان در سراسر جهان محبوبیت یافت. در این زمان بود که این برند فراتر از پوشاک گسترش یافت و به تولید محصولات جدیدی از جمله ادکلن ویکتوریا سکرت و لوازم آرایشی روی آورد. در سال 1991، ویکتوریا سیکرت خط عطر خود را راه اندازی کرد که زنان را با رایحه های عاشقانه و جذاب مجذوب خود کرد. این امر موجب شد تا برند ویکتوریا سکرت خود را به عنوان یک نیروی مسلط در صنعت زیبایی تثبیت کند.

یکی از نقاط عطف کلیدی در سفر ویکتوریا سکرت توانایی غلبه بر جنبه های مختلف زیبایی و مد است که ویکتوریا سیکرت را به عنوان یک برند بی انتها و محبوب تثبیت کرده است.

ادکلن ویکتوریا سکرت بامشل

محبوب‌ترین ادکلن ویکتوریا سکرت “Victoria’s Secret”

در سال‌های بعد، ویکتوریا سکرت محصولات عطر خود را گسترش داد و عطرهای جدیدی با نام‌های “Angel”، “Fantasy” و “Bombshell” را عرضه کرد. این عطرها نیز با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شدند و به محبوب‌ترین محصولات ویکتوریا سیکرت تبدیل شدند. محبوب‌ترین ادکلن ویکتوریا سکرت با نام بامب‌شل (Bombshell) در سال 2010 عرضه شد و تاکنون یکی از پر‌فروش‌ترین عطرهای زنانه در جهان بوده است. این عطر میوه‌ای و گلی، رایحه‌ای ملایم و اغوا کننده دارد.

 برخی از محبوب‌ترین عطرهای زنانه ویکتوریا سکرت

  • لاو اسپل (Love Spell)
  • تیز (Tease)
  • دریم انجل (Dream Angel)
  • انجل (Angel)
  • بیر رز (Bare rose)
  • هیونلی (Heavenly)

محبوب‌ترین ادکلن ویکتوریا سکرت

محبوب‌ترین عطرهای مردانه ویکتوریا سکرت

  • آنجل من (Angel Men)
  • مستر بلو ( Blue)
  • لاو اسپل من (Love Spell for Men)
  • انجل ویکتوری (Angel Victorious)

البته این تنها بخشی از نمونه‌های ادکلن ویکتوریا سکرت است و این برند دارای طیف گسترده‌ای از عطرها با رایحه‌های متنوع است.

سخن پایانی

ویکتوریا سکرت، این خانه مد نمادین آمریکایی که در سال 1977 در سانفرانسیسکو توسط روی ریموند تأسیس شد، مترادف با لباس‌های زیر زنانه، اکسسوری و محصولات آرایشی لوکس شده است. مجموعه عطرهای این برند تجسم پیچیدگی، ظرافت و جذابیت زنانگی در سراسر جهان است. موفقیت ادکلن ویکتوریا سکرت را می‌توان به عوامل مختلفی نسبت داد. تبلیغات گسترده این برند، ارتباط این برند با زنان و مواد اولیه باکیفیت آن را به یک برند جهانی تبدیل کرده است. ادکلن‌های ویکتوریا سکرت با توجه به کیفیت و ماندگاری بالایی که دارند، گزینه مناسبی برای هدیه دادن به شمار می‌روند.

منابع:perfumeson

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است.

دیدگاه شما

محصولات جدید فروشگاه هیوا

31%
صابون ضد قارچ و خوشبو کننده پا
صابون ضد قارچ و خوشبو کننده پا
129,000 تومان
89,000 تومان
فوم برنزه کننده بدن ضد آب crso
فوم برنزه کننده بدن ضد آب crso
289,000 تومان
34%
ادکلن ویکتوریا سکرت فشن بامشل
ادکلن ویکتوریا سکرت فشن بامشل
1,200,000 تومان
790,000 تومان
کرم مرطوب کننده گریپ فروت نوتروژینا فاقد چربی refreshingly
کرم مرطوب کننده گریپ فروت نوتروژینا فاقد چربی refreshingly
298,000 تومان
پاک کننده آرایش چشم سیمپل simple
پاک کننده آرایش چشم سیمپل simple
298,000 تومان
ژل شستشو سیمپل مدل moisturising پوست خشک و حساس
ژل شستشو سیمپل مدل moisturising پوست خشک و حساس
215,000 تومان
33%
پک ۸ عددی چسب بوتاکس باسن جیسوینگ
پک ۸ عددی چسب بوتاکس باسن جیسوینگ
298,000 تومان
198,000 تومان
10%
صابون سفید کننده و ضد ترک سینه کاریته
صابون سفید کننده و ضد ترک سینه کاریته
220,000 تومان
198,000 تومان

بیشتر بخوانید