آخرین فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی همراه معرفی برند‌های مطرح

20 آذر‌ماه 1402

آخرین فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی همراه معرفی برند‌های مطرح

امروزه فناوری‌های مدرن در جای جای زندگی ما ریشه دوانده‌اند و حضور و تاثیر آن‌ها همه جا حس می‌شود. صنعت آرایشی و بهداشتی نیز یکی از بزرگ‌ترین و پولسازترین صنایع جهان است که از فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی در تولیدات خود استفاده می‌کند تا محصولات خود را بهبود ببخشد. حال شاید حس کنید که در این صنعت از فناوری خاصی استفاده نمی‌شود، با من همراه باشید تا به شما ثابت کنم که اشتباه می‌کنید!

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی یکی از اصلی‌ترین مواردی هستند که صنعت آرایشی و بهداشتی از آن استفاده می‌کند تا جایگاه خود را همچنان در صدر لیست صنایع پولساز جهان حفظ نماید.

فناوری مدرن زیبایی چیست؟

به صورت کلی فناوری زیبایی استفاده از تکنولوژی و علم روز برای صنایع آرایشی و بهداشتی است. این فناوری‌ها ممکن است درمانی و یا صرفا آرایشی باشند. فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی پیوند بین دنیای مدرن و صنعت قدیمی زیبایی است که یکی از ثروتمندترین و پرطرفدارترین صنایع جهان است. صنعت آرایشی با به کارگیری فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی و آرایشی و پلتفرم‌های فروش توانسته بیش از هر زمان دیگری به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

صنعت آرایشی و بهداشتی علاوه بر به کارگیری فناوری در محصولات خود، از این فناوری‌های جدید نظیر هوش مصنوعی، الگوریتم‌های شبکه‌های اجتماعی و یادگیری ماشینی برای فروش و نظر سنجی محصولات خود استفاده می‌کند. همچنین آنالیز سه بعدی پوست و تشخیص تناژ از دیگر تاثیرات فناوری بر صنعت آرایشی و بهداشتی است.

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی

نمونه فناوری‌های مدرن زیبایی

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی و زیبایی در حال توسعه سریع است و انتظار می‌رود که در سال‌های آینده نقش مهم‌تری در این صنعت ایفا کند. این فناوری‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا ظاهر و سلامت خود را بهبود بخشند و زندگی شادتر و رضایت‌بخش‌تری داشته باشند.

حال شاید برایتان جالب باشد بدانید این فناوری‌ها در حیطه‌های مختلف آرایشی و بهداشتی چگونه مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در ادامه این مطلب برایتان حیطه‌های مختلف و کاربرد فناوری در آن‌ها را توضیح خواهم داد.

فناوری‌های مراقبت از پوست

برای بهبود سلامت پوست فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی به کمک شما خواهد آمد. تشخیص میزان آب پوست، اسکن سه بعدی، لیزر درمانی، ابریژن و میکرودرم از جمله فناوری‌های مراقبت پوست هستند. همچنین استفاده از اسکن سه بعدی و هوش مصنوعی برای تشخیص علل بروز برخی مشکلات پوستی هم استفاده از فناوری در مراقبت پوست است.

فناوری‌های آرایشی

برای تولید لوازم آرایش خاص و محصولات آرایشی فناوری نقش مهمی بازی می‌کند. رژهای ایوسنت لورن که قابلیت ترکیب رنگ مورد نظر شما را دارند، آینه‌های هوشمند و واقعیت مجازی از جمله کاربردهای فناوری در صنعت زیبایی و آرایشی دارد.

فناوری‌های جراحی زیبایی

نخ‌های ویتامین سی، ابزارهای جدید و بسیار ظریف جراحی، لیفتینگ صورت با امواج و لیپولیز از فناوری‌هایی هستند که جراحی‌های زیبایی را به سمت و سویی جدید برده است.

نمونه فناوری‌های مدرن زیبایی

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات اوردینری

اوردینری یک برند مراقبت از پوست است که در سال 2013 در کانادا تاسیس شد و به واسطه فرمولاسیون خاص و اثرگذار محصولات گیاهی خود به شهرت و محبوبیت رسید. اوردینری یکی از برندهای مطرح مراقبت پوست است که از فناوری‌های مدرن در تولید محصولات بهداشتی خود استفاده می‌کند تا از اثرگذاری آن اطمینان حاصل کند.

فناوری میکرونیزاسیون در محصولات اوردینری

این فناوری با کوچک کردن ذرات فعال در محصولات، کمک می‌کند تا این محصولات به راحتی جذب پوست شوند و تاثیر گذاری محصول را افزایش می‌دهد. اوردینری از این فناوری برای نیاسینامید، هیالورونیک اسید و سالیسیلیک اسید استفاده می‌نماید. برند اوردینری به صورت کامل تمرکز خود را بر روی فرمولاسیون محصولات خود گذاشته و از تجربیات مشتریان و تحلیل‌های هوش مصنوعی برای بهبود این فرمولاسیون‌ها استفاده می‌کند.

فناوری امولسیون های سورفکتانت دوستدار پوست اوردینری

اوردینری از امولوسیون‌ها برای محصولات مراقبت پوست خود استفاده می‌کند که تاثیر بالایی در لطافت پوست دارند و احتمال تحریک پوست شما در اثر استفاده را کاهش می‌دهند.

استفاده از فرمولاسیون حاوی سرامیدها در محصولات اوردینری

اوردینری از سرامیدها که نوعی چربی هستند در فرمولاسیون محصولات خود استفاده می‌کند که به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند و از آن در برابر آسیب‌های پوستی محافظت می‌کند.

سرم هیالورونیک اسید اوردینری

محصولات هیالورونیک اسید اوردینری

هیالورونیک اسید موجود در هیالورونیک اسید اوردینری یک نوع قند جذب کننده آب است که در محصولات آبرسان پوست از آن استفاده می‌شود، اوردینری با به کار گیری فناوری‌های مدرن از این ترکیب در سرم‌های خود استفاده می‌کند و جذب این ماده را به شدت افزایش داده است.

پپتیدها در محصولات اوردینری

پپتیدها مولکول‌های کوچکی هستند که از ترکیب چند اسیدآمینه ایجاد می‌شوند و به تحریک تولید الاستین و کلاژن پوست منجر می‌شوند و به همین خاطر در محصولات ضدچروک و مراقبت پوست به شدت پر استفاده هستند.

اسیدهای آلفا هیدروکسی (AHA)در محصولات اوردینری

اسیدهای AHA از جمله اسیدهای طبیعی هستند که از میوه و لبنیات استخراج می‌شوند و به لایه‌برداری و نرم کردن پوست کمک زیادی می‌کند. برند اوردینری از این علم مدرن برای تونر گلیکولیک اسید 7 درصد و سرم لاکتیک اسید 10 درصد خود استفاده می‌کند.

اسیدهای بتا هیدروکسی BHA محصولات اوردینری

این اسیدها به راحتی به عمق پوست نفوذ می‌کنند و آن را پاکسازی می‌نمایند. به همین خاطر اوردینری در سرم لایه بردار سالیسیلیک 2 درصد خود از این اسید استفاده می‌کند.

فناوری جوان‌سازی در محصولات لانکوم

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی لانکوم

لانکوم یکی دیگر از برندهای مطرح آرایشی و بهداشتی است که در سال 1935 در فرانسه تاسیس شد. این برند از همان ابتدا بنای کار خود را بر استفاده از فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی  قرار داده و یک برند پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی بود و با تولیدات نوآورانه و مدرن خود توانست محبوبیت خوبی را به دست آورد.

لانکوم به طور مداوم در حال تحقیق و توسعه فناوری‌های جدید برای بهبود محصولات خود است. این شرکت معتقد است که فناوری‌های مدرن کلید ایجاد محصولاتی است که برای پوست مفید و موثر باشند.

فناوری آب‌رسانی در محصولات لانکوم

این فناوری باعث کوچک کردن مولکول‌های آب در محصولات خود کمک می‌کند تا جذب این محصولات افزایش پیدا کند و به این واسطه آبرسانی پوست را به حداکثر مقدار ممکن برساند. آبرسان Advanced Génifique لانکوم یک نمونه از محصولات این برند است که از این تکنولوژی استفاده می‌کند.

فناوری جوان‌سازی در محصولات لانکوم

کرم جوانساز لانکوم  دارای فناوری جوانسازی پوست هستند که به بهبود بافت پوست و ازبین رفتن چروک‌های سطح پوست کمک زیادی می‌کند.

فناوری محافظت از پوست در محصولات لانکوم

این فناوری از پوست شما در برابر اشعه‌های مضر ماوراء بنفش، اضطراب و آلودگی محافظت خواهد کرد و اجازه نمی‌دهد پوست شما به راحتی کدر و شکسته شود. ضدآفتاب آکوا ژل لانکوم از جمله محصولات این برند است که از این فناوری در فرمولاسیون خود بهره می‌برد.

فناوری رنگ در محصولات لانکوم

این فناوری کمک می‎‌کند تا فرمولاسیون محصولات رنگی و آرایشی برند لانکوم دارای رنگدانه‌های قوی و ماندگار باشد که کیفیت آرایش شما را تضمین خواهد کرد. رژ لب‌های لانکوم دارای این فناوری در فرمولاسیون خود هستند.

فناوری مدرن ساخت محصولات استی لادر

فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی استی لادر

یکی دیگر از برندهایی که حین بررسی به آن برخوردم استی لادر بود. این برند هم در تولید محصولات خود از فناوری‌های جدید استفاده می‌کند و فکر می‌کنم همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت محصولات استی لادر است.

استی لادر همچنین فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی را در بسته‌بندی و توزیع محصولات خود نیز استفاده کرده است. این شرکت متعهد به استفاده از فناوری برای ایجاد محصولات مراقبت از پوست و زیبایی موثر و ایمن است.

فناوری Ageless360 در محصولات استی لادر

این فناوری یک معجزه در محصولات پوست محسوب می‌شود و محصولات دارای این فناوری تاثیر بالایی در رفع چین و چروک پوست و رفع خطوط ریز دارند.

فناوری Re-Nutriv Ultimate Diamond در محصولات استی لادر

در محصولات دارای این فناوری از الماس، ماستیک و طلا برای بازسازی پوست و تقویت بافت آن استفاده می‌شود. این محصولات ممکن است گران قیمت باشند اما تاثیرگذاری بسیار بالایی دارند.

فناوری  Advanced Night Repairدر محصولات استی لادر

در این فناوری مدرن ترکیبات فعال پوست را در طول شب ترمیم می‌کند و آسیب‌های وارده در اثر رادیکال‌های آزاد و دیگر موارد را خنثی خواهد کرد.

فناوری  Microbiomescienceدر محصولات استی لادر

این فناوری‌های مدرن در محصولات مراقبت پوست استی لادر استفاده می‌شود و لایه میکروبیوم پوست را تقویت خواهد کرد و ظاهر پوست شما را شفاف و یک دست می‌نماید.

نتیجه گیری

برندهای مطرح کوچک و بزرگ صنعت خاص آرایشی و بهداشتی به صورت مداوم در حال به کارگیری فناوری‌های مدرن ساخت محصولات بهداشتی هستند که آن‌ها را از یکدیگر و سایر رقبا متمایز می‌سازند. این فناوری‌های مدرن ممکن است به صورت دانش جدید یا یک فرمولاسیون خاص مانند به کارگیری اسیدها یا هوش مصنوعی باشد که هر برند با توجه به سیاست‌های خود از آن استفاده می‌کند.

منابع: in-part

دیدگاه کاربران

هیچ دیدگاهی برای این مقاله نوشته نشده است.

دیدگاه شما

محصولات جدید فروشگاه هیوا

55%
سرم تخصصی نیکوتینامید روشن کننده قوی بیواکوا
سرم تخصصی نیکوتینامید روشن کننده قوی بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی هیالورونیک اسید بیواکوا
سرم تخصصی هیالورونیک اسید بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ضدجوش زردچوبه بیواکوا
سرم تخصصی ضدجوش زردچوبه بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ترمیم کننده حلزون بیواکوا
سرم تخصصی ترمیم کننده حلزون بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
خط چشم رنگی ماژیکی پاستیلی
خط چشم رنگی ماژیکی پاستیلی
139,000 تومان
+
ماسک صورت KDK مدل درخت خون اژدها
ماسک صورت KDK مدل درخت خون اژدها
8,000 تومان
55%
سرم تخصصی ضدچروک و جوانساز رتینول بیواکوا
سرم تخصصی ضدچروک و جوانساز رتینول بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان
55%
سرم تخصصی ویتامین سی بیواکوا
سرم تخصصی ویتامین سی بیواکوا
220,000 تومان
99,000 تومان

بیشتر بخوانید